top of page

Vánoční nabídka produktů SothysSkvělý tip na dárek pro Vaše blízké a Vaše oblíbené produkty právě v prodeji.

 

Milé klientky a klienti, ráda bych Vám představila letošní nabídku Vánoční kampaně. Od 24.10.2022 si můžete u mě objednat tyto balíčky:UPOZORNĚNÍ: Ceny 4 nabídek níže ; Čistící péče, Intenzivní obličejová péče 2 verze a 2 produkty pro Vás zjistím u dodavatele.


LETOŠNÍ HIT: Vánoční nabídka Intenzivní obličejová péče; sérum a krém dle vlastního výběru + dárek hydratační maska 50ml v hodnotě 1.410 Kč ZDARMA

Pokud u Balíčku není uvedena cena, znamená to, že cena se odvíjí od Vámi vybrané kombinace produktů. Typ dárku je uveden u každé nabídky, která jej obsahuje.

Pro informaci o konečné ceně Vámi vybrané kombinace produktů mě neváhejte kontaktovat.TIP: Nevíte, jakým dárkem potěšit letos svého partnera, tátu nebo kamaráda? Dárkový balíček 5 produktů (2 velké + 3 miniaturky k vyzkoušení) z pánské řady kosmetiky HOMME.Pro pravé milovníky kosmetiky je tu originální Adventní kalendář. Místo klasických čokolád v něm najdete speciální miniaturky nejrůznějších produktů Sothys, které tak zpříjemní každý den novou texturou i vůní.
Zaujala Vás některá z nabídek? Objednat si ji můžete osobně při Vaší návštěvě nebo mi neváhejte napsat sms 604 144 490.


52 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page