Otevírací doba

dle objednávek

Po - Pá    8 - 21

▼       ▼       ▼ 

 

Pokud nezvedám telefon, znamená to, že právě ošetřuji jinou klientku. Ozvu se Vám co nejdříve nazpět. Děkuji za pochopení! :)

Budějovická 28, Praha 4, 140 00

+420 604 144 490

  • Instagram
 

Nejčastější dotazy

Jak lze platit u Vás za služby?

Aktuálně pouze v hotovosti.

Lze u Vás parkovat?

Ano, lze. Velmi pohodlně přímo naproti salonu na placených parkovacích zónách či o kousek dál v nákupním centru OC Pankrác.

Nemám auto, jezdí k Vám MHD?

Ano, pár metrů od nás je stanice metra C i autobusová zastávka Budějovická. 

 

Storno podmínky

Vytvořením rezervace online, emailem nebo telefonicky souhlasíte s respektováním a dodržením storno podmínek.

Pokud nemůžete na Váš rezervovaný termín dorazit včas, informujte mě co nejdříve. Po domluvě na Vás mohu počkat, ale berte na vědomí, že úměrně Vašemu zpoždění bude procedura zkrácena, aby se nenarušila časová linie mezi klienty a další klientka nemusela kvůli Vám čekat. Zpozdění toleruji maximálně 15 minut po předchozí domluvě. Při větším zpozdění s největší pravděpodobností Vás už nebudu moci obsloužit. Pokud nemůžete na svůj rezervovaný termín dorazit vůbec, je nutné se omluvit telefonicky/emailem MINIMÁLNĚ 24 hodin předem, abych měla možnost dát Váš termín někomu jinému. Pokud tak neučiníte, omluvíte se na poslední chvíli, vyhrazuji si právo po Vás požadovat až 50% z ceny ošetření, na které jste nedorazila při příští návštěvě. Pokud se dokonce neomluvíte vůbec a já Vám musím volat, abych se to dozvěděla, že nepřijdete, beru to jako neúctu vůči mé práci. Vyhrazuji si právo požadovat až 100% ceny ošetření, na které jste nedorazila při příští návštěvě nebo Vás mohu také odmítnout objednat na příště. Respekt vůči mým klientkám je absolutní priorita, pro Vás by měl být také.
Děkuji Vám za pochopení.

 
 

Budějovická 28, Praha 4, 140 00

©2020 by Kamila Hejnarová. Proudly created with Wix.com