Pink Bauble

ZIMNÍ SLEVA -20% NA VŠECHNY KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ !!

OD 7. 12. 2020 DO 28. 2. 2021

 

"Kůže je největším orgánem těla, 90% Vašeho selfie. Zaslouží si profesionální péči."

 
 

Bio kosmetika pro domácí péči o pleť

Dovoluji si Vám nabídnout šetrnou kosmetiku Lady Stella pro domácí péči o pleť i tělo s přísnými certifikáty kvality a s láskou k životnímu prostředí. Na trhu působí již řadu let, je cenově dostupná, lze ji používat dlouhodobě. Všechny produkty můžete zakoupit zde online v eshopu nebo osobně u mě v salonu. Z nabídky si vybere opravdu každý.


Kosmetika je vhodná i pro citlivou, podrážděnou, zanícenou pleť nebo pleť s rosaceou, žilkami a dermatitidou. Je zcela bezpečná a pokožku nedráždí, ba naopak!


Lze skvěle kombinovat i s jinými značkami. Proto je zcela ideálním řešením pro každodenní péči. Pokud si nejste jisti který produkt je pro Vás vhodný, neváhejte mě kontaktovat. Ochotně Vám poradím, který produkt vybrat přesně pro potřeby Vaší pleti. :) 

natureline.jpg

Vysoce účinné krémy

mýdlonaakne.jpg

Odličovací mýdla a tonika

Profesionální séra

kosmetika pro domácí použití.jpg

Šetrné peelingy

750_extra-jemny-sipkovy-peeling.jpg
 
 

Storno podmínky

Vytvořením rezervace online, emailem nebo telefonicky souhlasíte s respektováním a dodržením storno podmínek.

Pokud nemůžete na Váš rezervovaný termín dorazit včas, informujte mě co nejdříve. Po domluvě na Vás mohu počkat, ale berte na vědomí, že úměrně Vašemu zpoždění bude procedura zkrácena, aby se nenarušila časová linie mezi klienty a další klientka nemusela kvůli Vám čekat. Zpozdění toleruji maximálně 15 minut po předchozí domluvě. Při větším zpozdění s největší pravděpodobností Vás už nebudu moci obsloužit. Pokud nemůžete na svůj rezervovaný termín dorazit vůbec, je nutné se omluvit telefonicky/emailem MINIMÁLNĚ 24 hodin předem, abych měla možnost dát Váš termín někomu jinému. Pokud tak neučiníte, omluvíte se na poslední chvíli, vyhrazuji si právo po Vás požadovat až 50% z ceny ošetření, na které jste nedorazila při příští návštěvě. Pokud se dokonce neomluvíte vůbec a já Vám musím volat, abych se to dozvěděla, že nepřijdete, beru to jako neúctu vůči mé práci. Vyhrazuji si právo požadovat až 100% ceny ošetření, na které jste nedorazila při příští návštěvě nebo Vás mohu také odmítnout objednat na příště. Respekt vůči mým klientkám je absolutní priorita, pro Vás by měl být také.
Děkuji Vám za pochopení.

 

Budějovická 28, Praha 4, 140 00

©2020 by Kamila Hejnarová. Proudly created with Wix.com